aboutus

hunan c&l Co.,Ltd.

hunan c&l Co.,Ltd. hunan c&l Co.,Ltd. hunan c&l Co.,Ltd. hunan c&l Co.,Ltd.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Doğu Asya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 30,000,000-50,000,000
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Boomwow Confetti, Çin merkezli olup, konfeti ürünlerinin ve diğer birçok yaratıcı parti öğesinin tüm çeşitlerini üretmekte ve tedarik etmektedir.50'den fazla ülkeden müşterilerimiz var, bizi kesinlikle tüm dünyadaki en iyi parti tedarikçilerinden biri yapıyor.


Boomwow Confetti 2006 yılında kuruldu, şimdi sadece satış / pazarlama / teknisyen için 50'den fazla şirket içi kadroya sahipti.Tüm müşterilerimiz yüksek kaliteli ürünlerimiz, deneyimli ve profesyonel destek / tavsiye, verimli ve kaliteli hizmet, sürekli ürün yeniliği ile memnun.


Şüphesiz en iyi ve sağlıklı marka olduğumuz için distribütörlerimiz bizimle sıkı bir şekilde çalışıyor, distribütörlerimiz olmaktan hoşlanıyorlar ve elbette her zamankinden çok fazla para kazandılar.Herhangi bir distribütör danışmanlığı için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.Herhangi bir durumda bizim distribütör olamaz, biz de OEM siparişleri bekliyoruz.
Boomwow Confetti her zaman hizmetinizde, daha da önemlisi pazarda lider konumunu korumak için kendimizi sürekli olarak donatıyoruz.Ve emin olabiliriz.Birlikte kazan-kazanalım.

Geçmiş

Boomwow Confetti 2006 yılında kuruldu, şimdi sadece satış / pazarlama / teknisyen için 50'den fazla şirket içi kadroya sahipti. Tüm müşterilerimiz yüksek kaliteli ürünlerimiz, deneyimli ve profesyonel destek / tavsiye, verimli ve kaliteli hizmet, sürekli ürün yeniliği ile memnun.

 

Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 1Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 2Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 3

Hizmet

Neden Boomwow?


* Biz Hızlı Cevap !!!!
* Çin'de Üretildi, Global Olarak Satıldı.
* Dünya Çapında Pazarlama Profesyonelleri
* 12 Yıllık Deneyim
* Tek duraklı Platform
* Ar-Ge Bölümü
* Dahili Tasarımcı
* Yüksek ve Tutarlı Kalite
* Her Ocak / Nisan / Temmuz / Ekim'de Yeni Ürün Lansmanı.
* Hızlı teslimat
* Kalite servisi

 

Biz sağlıyoruz:
* Özel Tasarım Hizmeti
* Ortak markalama hizmeti.
* Pazarlama desteği
* Teknik Destek
* Etkinlik Danışma ve Destek
* Eğitim

Ekibimiz

Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 1Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 2Çin hunan c&l Co.,Ltd. şirket Profili 3

İletişim bilgileri